Do dziś kupisz wejściówkę w promocyjnej cenie!

Do dziś kupisz wejściówkę w promocyjnej cenie!

PRZEDSPRZEDAŻ

Wybierasz się na Tattoo Konwent? Kup bilet w internetowej przedsprzedaży. W tym roku oferta tańszych wejściówek obejmuje nowe, jeszcze korzystniejsze opcje. Pula tańszych biletów jest ograniczona, dlatego lepiej pośpiesz się z zakupem :). Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości. Sprawdź, co najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Bilet jednodniowy – 38 zł – uprawnia do uczestnictwa w festiwalu i do korzystania ze wszystkich jego atrakcji (z wyłączeniem udziału w dodatkowo płatnych warsztatach). Wejściówka na sobotę obejmuje dodatkowo darmowy wstęp na afterparty.

Bilet dwudniowy – 48 zł – uprawnia do uczestnictwa w festiwalu i do korzystania ze wszystkich atrakcji zarówno w sobotę i niedzielę (z wyłączeniem udziału w dodatkowo płatnych warsztatach), a także gwarantuje darmowe wejście na afterparty.

Bilet dwudniowy dla trzech osób – 129 zł – bilet trzyosobowy to opcja najlepsza, gdy na Tattoo Konwent wybierasz się z ekipą. Wejściówka działa jak karnet dwudniowy. Wszyscy uczestnicy muszą wejść na teren imprezy jednocześnie.

Bilet VIP – 255 zł – w pakiecie z biletem otrzymasz koszulkę z limitowanej serii i dostęp do strefy VIP z cateringiem i open barem.

Bilet rodzinny – to opcja dla rodziców, którzy zdecydują się przyjść na imprezę z dziećmi między 11, a 18 rokiem życia. Maluchy do 10 lat, pozostające pod opieką pełnoletniego uczestnika festiwalu, mają zagwarantowane darmowe uczestnictwo w imprezie. Wiek Waszego potomstwa będzie weryfikowany, więc pamiętajcie, by zabrać ze sobą ich legitymację szkolną lub inny dokument z datą urodzenia. Osoby powyżej 60 roku życia także mogą wejść na festiwal za darmo. Jako rodzina macie do wyboru bilety w cenach:

Bilety 2+1: jednodniowy – 99 zł / dwudniowy – 126 zł

Bilet 2+2: jednodniowy – 132 zł / dwudniowy – 162 zł

GRATIS!

Nasz sponsor przygotował dla Was prezent. Na wszystkie osoby, które wejdą na teren festiwalu w ramach przedsprzedażowego biletu, czekać będzie puszka Redbulla. Promocja dotyczy tylko biletów zakupionych przez internet!

TUTAJ KUPISZ BILET

SPRZEDAŻ REGULARNA

Pamiętaj, że przed wejściem na teren wydarzenia dostępne będą tylko dwie opcje biletowe, a ich cena wzrośnie do 45 zł za jednodniową i 60 zł za dwudniową wejściówkę. Za wstęp zapłacisz wyłącznie GOTÓWKĄ. Osobom kupującym bilety na miejscu nie przysługuje gratisowa puszka Redbulla.

WAŻNE: Bilet wymieniony zostanie na festiwalową opaskę w kolorze odpowiadającym rodzajowi wejściówki. Dzięki niej możesz swobodnie wychodzić i wchodzić na teren festiwalu. Opaski odpowiadające wejściówce dwudniowej są ważne przez dwa dni trwania festiwalu. Zerwane opaski nie uprawniają do uczestnictwa w imprezie i NIE BĘDĄ WYMIENIANE NA NOWE.

AKCJA CHARYTATYWNA!

Tattoo Konwent przekaże 1 zł z każdego sprzedanego biletu na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce! Weź udział w wydarzeniu i pomóż potrzebującym!

2018-01-23 23:40:20

Sponsorzy

Patroni medialni