Oficjalne Afterparty

Oficjalne Afterparty

Pierwszy dzień Gdańsk Tattoo Konwent zakończymy afterem w 100czni! Lokalsi z pewnością dobrze znają tę miejscówkę i potwierdzą, że jest to miejsce na mapie Gdańska, które obowiązkowo należy odwiedzić ;)

100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.

Podczas oficjalnego afterparty zagrają dla Was:

pzg aka DEPIZGATOR ( Blotklaatrave, Polish Juke )
Burzy zasady zabaw w kółeczku, gdzie królują dopięte fraki i koktajle z parasolką. Jego produkcje są pełne ciekawych pomysłów, wołań o pomoc, dam do towarzystwa, hazardzistów, wątpliwych sportowców, niegroźnych pijaków oraz innych wieszczy. Występując na żywo, prezentuje muzykę, która wymachuje toporami na parkietach… Istnieje czasoprzestrzeń, w której określenie PZG wskazuje dźwięk straty moralnej bądź upragnionego szaleństwa!

https://www.facebook.com/pzgtopzg
https://soundcloud.com/pzg

SAYURI to DJ-ka, organizatorka imprez i diggerka z zajawką na selekcję mocnych basowych brzmień, rapu i najszybszej elektroniki, jaką umiecie sobie wyobrazić.
Od zawsze inspiracji dostarcza jej hip hop z rodzimego podwórka, a ostatnio szczególnie fascynuje ją footwork, nie tylko z chicagowskich ulic.
Dziś, w wyniku rozszczepienia osobowości, można ją usłyszeć zarówno w mrocznej wersji breakcore / technoid / dnb, jak i future bass / juke / trap / wave / hip hop / deep dubstep.

https://www.facebook.com/sayuri.music/
https://soundcloud.com/sayuri_music

Szanowny Jack. Tajemnicza postać z wąsem. DJ od 2010. Lata młodości spędził w piwnicach jako manager artystyczny klubów Pauza oraz Prozak 2.0. Kiedyś członek kolektywów: CZELUŚĆ, Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości oraz Cracow Beat Club. Ma na swoim koncie setki zorganizowanych oraz zagranych imprez, a także współtworzenie Krakowskiego Czeluście Festiwalu.

https://www.facebook.com/djshjack/

KinkyOutsider - ortodoksyjny winylowiec. Za gramofonami od 2009 roku, na imprezach od 2003. Znany głównie ze swej działalności na scenie techno. W ostatnich latach miał przyjemność współdzielić konsolę z gwiazdami światowego formatu: Psyk, Xhin, Kassem Mosse, Perc, Evigt Mörker, Somewhen, Matador, Max Cooper, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle oraz ze wszystkimi najmocniejszymi polskimi kolektywami i DJami.

https://soundcloud.com/kinkyoutsider
https://www.facebook.com/KinkyOutsider/

WSTĘP: bezpłatny

Galeria Oficjalne Afterparty

Sponsorzy

Patroni medialni