Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Limitowany Tattoo Bilet z "Dziarką w ciemno"

Pamiętacie „Dziarkę w ciemno”? Akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas w ubiegłym roku odniosła wielki sukces i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zgodnie z jej zasadami wybrany tatuator wykonywał zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy. Tatuowany wybrać mógł jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Ukryci za specjalną kotarą tatuatorzy sami wybierali tematykę wzoru. Model mógł zobaczyć gotowy tatuaż dopiero, gdy artysta postawił na jego ciele ostatnią kreskę. Do akcji zapraszaliśmy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem.

Nowa formuła – Tattoo Bilet z  „Dziarką w ciemno”

Dotąd wydziarać się w ciemno można było jedynie zwyciężając w organizowanym przez Tattoo Konwent konkursie. Wielu z Was pytało o to czy tatuator mógłby wykonać „wzór-niespodziankę” odpłatnie. Niestety nie było to możliwe. Jednak tym razem zmieniamy zasady! Do akcji zgłosić się może każdy, kupując specjalny bilet w cenie 399 zł. Wejściówki są jednak limitowane. Przewidzieliśmy po 5 Tattoo Biletów do dwóch artystek biorących udział w akcji (łącznie tylko 10 miejsc!). Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Koszt wejściówki obejmuje: dwudniowy bilet oraz możliwość wytatuowania się w jednym ze specjalnych boksów „Dziarka w ciemno”. Tattoo Bilet będzie można nabyć tylko do 24.07.2018. Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów, daty i godziny sesji, która będzie miała miejsce na Wrocław Tattoo Konwent.

Pamiętaj, że przystąpienie do akcji jest jednoznaczne z akceptacją REGULAMINU zabawy. Sprawdź REGULAMIN!

Jeśli masz odwagę, kochasz tatuaże i poszukujesz nowych wrażeń zapraszamy do zabawy. Do wzięcia udziału w akcji zaprosiliśmy tym razem dwie artystki. Sprawdź czyje prace bardziej wpasują się w Twoje gusta:

MRÓ - Lubisz odjechany klimat? Prace MRÓ czyli Mai z tyskich Zmierzloków przypadną ci do gustu. Inspiruje się motywami mitologicznymi i totalną psychodelą. Czasem rysuje swoje sny i grzybowe stwory, a czasem jednorożce i słodkie pieski. Swoje prace określa jako "bigos stylistyczny".

FATCAT - Ma za sobą pracę w Warszawie i w swoim studiu, w rodzinnym Sieradzu. Aktualnie pracuje w Zajawa Tattoo Łódź. Najlepiej czuje się w motywach fauny i flory, ale często chwyta się też za inną tematykę. Jej prace są utrzymany w graficznym stylu z nutką sketchowku, neotradytionalu i dotworku, co powoduje, że wyróżniają się na tle innych. Tatuuje od ponad dwóch lat, lecz rysuje od kiedy pamięta. Jej mama do dziś trzyma w piwnicy kartony z zeszytami, które zarysowała mając zaledwie kilka lat. Jej pseudonim artystyczny powstał pod koniec 2016 roku, od tamtego momentu jest grubym kotem - jak sama mawia.

Galeria Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Sponsorzy

Patroni medialni