Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Dziarka w Ciemno również w tym roku powraca na Gdańsk Tattoo Konwent. Dla tych, którzy nie wiedzą -  To akcja specjalna, zapoczątkowana przez nas dwa lata temu. Nazwa pochodzi od "Randki w ciemno", ponieważ zgodnie z jej formułą tatuator wykonuje zaprojektowany przez siebie wzór na ciele uczestnika zabawy, a tatuowany dowiaduje się co zostało utwalone na jego skórze, dopiero gdy artysta postawi ostatnie kreski. Uczestnik zabawy może wybrać jedynie artystę i miejsce na ciele (rękę do linii łokcia lub nogę do wysokości kolana), na którym zostanie utrwalony nieznany mu motyw. Do akcji zapraszamy znanych i lubianych reprezentantów polskiej branży tatutorskiej. Prace każdego z nich charakteryzowały się niepodrabialnym stylem i charakterystyczną kreską.

Jak wziąć udział w dziarce w ciemno?

Aby wydziarać się w ciemno należy zakupić specjalny bilet Tattoo Bilet w cenie 399 zł. Obejmuje on wejściówkę dwudniową i tatuaż. Bilety są jednak limitowane. Jeśli jesteś zainteresowany – śpiesz się - każdy tatuator może wykonać tylko 5 dziarek. Tutaj działa zasada „Kto pierwszy, ten lepszy!”.  Sprzedaż trwa do 05.07.

Po dokonaniu zakupu obowiązkowo skontaktuj się z nami pod mailem: dziarka@tattookonwent.pl w celu ustalenia szczegółów. Biorąc udział w zabawie akceptujesz REGULAMIN AKCJI.

W tym roku za kotarą Dziarki w ciemno kryć się będzie:

Deep Red - Ania Pająk - tatuatorka na co dzień pracująca w Katowickim studio Czarne Złoto. Ania specjalizuje się w tatuażu nieotradycyjnym. Jej prace wyróżniają przepięknie dobrane mocne i soczyste kolory.

insta: https:://www.instagram.com/deepred_tattoo

fb: https://www.facebook.com/DeepRedArt/

KTOF - poznański ignorant z lekką nutką tradycjonalizmu! Ulubione kolory Ktof'a to czarny, szary i różowy. Jest u niego czysto i minimalistycznie. Jak sam o sobie pisze, robi spoko niebrzydkie dziary. 

insta: https:://www.instagram.com/ktof.kcink

fb: https://www.facebook.com/KTOF-405530899863102/

KUP TATTOO BILET!

Galeria Limitowany Tattoo Bilet z dziarką w ciemno

Sponsorzy

Patroni medialni

EN