Siberian Meat Grinder

 Siberian Meat Grinder

Co otrzymamy, gdy do jednego młynka wrzucimy high speed thrash metal, hardcore punk, hip-hop, stoner rock i black metal, dodamy do tego teksty inspirowane uliczną kulturą, skateboardingiem, zajawką do graffiti i doprawimy to kozackim, scenicznym imagem?

Odpowiedź jest prosta – Siberian Meat Grinder czyli podnoszącą poziom adrenaliny maszynę do nakręcania niesamowitego mosha! Swoją energią przyciągają tłumy headbangerów, którzy ściągają na ich show z miejscówek rozciągniętych od Moskwy do Berlina! Wszystko to za sprawą unikatowej, muzycznej stylówy i charyzmy tej rosyjskiej kapeli, którą tworzą: wokaliści Vladimir i Robert, gitarzyści Max i Dmitry, basista Artemy i perkusita Egor! Grali już na ekstremalnie znanych festiwalach, takich jak Brutal Assault, With Full Force, Resurrection, Groezrock, Pod Parou, Superbowl of Hardcore, Punk Rock Holiday, Fluff Fest, Resist To Exist. Występowali obok takich kozaków jak Terror, Sick Of It All, Nasty, Deez Nuts, Agnostic Front, Napalm Death, Power Trip, Ratos De Porao, Born From Pain, Skeletonwitch, Entombed A.D, Obituary, Sodom, Slayer! W oficjalnym teledysku “Walking Tall” pojawia się nawet Vinnie Stigma z Agnostic Front.

W 2011 grupę uformowali weterani rosyjskiego hardcorepunka i rapu. Ich popularność rosła już od wydania debiutanckiego singla – crossoverowo - thrashowego hymnu “Hail To The Tsar”, za którym poszły dwa minialbumy “Hail To The Tsar” (2012) and “Versus The World” (2013). Oba wydawnictwa wyprodukowane zostały na CD i vinylu przez Dirty Six/Destiny Records w 2015. Nagrania spotkały się z ogromnym entuzjazmem fanów i krytyków. Siberian Meat Grinder swój sukces zawdzięczają między innymi licznym teledyskom ukazującym codzienność wykreowanej przez nich subkultury – ogromne mosh pity i ryzykowne stage divingi, pociągi malowane sprejami, ekipę noszącą maskę niedźwiedzia, wyścigi motocykli, kompletnych freaków i dziwaczne, leśne rytuały.

Fani zespołu doceniają także oryginalny merch zespołu przedstawiający ich maskotkę – misia Bear Tsara – władcę syberyjskiego piekła. Za grafiki odpowiedzialni są nietuzinkowi i wpływowi artyści z Rosji. Aktualnie kapela nagrywa kolejny LP i przygotowują się do trasy, by szerzyć hardcorowo-metalową zarazę w imię BearTsara!

Sprawdź Siberian Meat Grinder na:

https://www.facebook.com/SIBERIANMEATGRINDER
https://vk.com/siberianmeatgrinder
http://www.youtube.com/smgtsar
http://instagram.com/siberianmeatgrinder

Galeria Siberian Meat Grinder

img04

Siberian Meat Grinder

img04

Siberian Meat Grinder

Sponsorzy

Patroni medialni

EN