PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)

PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)

Kto nie słyszał The Analogs? Na Tattoo Konwent wracają kolejny raz! Tym razem w zupełnie innej odsłonie... Uczestnicy Gdańsk Tattoo Konwent usłyszą akustyczne wersje utworów grupy. Utwory dobrze znane z wcześniejszych płyt i koncertów zespołu w wersji unplugged nabierają jeszcze głębszego przekazu. Autobiograficzne teksty Pawła Czekały poruszające tematy wyobcowania, samotności, nieprzystosowania i przemocy zaśpiewane przez Kamila Rosiaka jedynie przy akompaniamencie gitar akustycznych przemawiają z całą mocą swojej prostoty i szczerości.

THE ANALOGS to działający od 1995 roku zespół rockowy założony w Szczecinie, który grywa rocznie około 80 koncertów i posiada na swoim koncie kilka płyt. W piosenkach poruszają tematykę społeczną związaną z życiem w mieście, przemocą, brakiem pracy, wyobcowaniem i nieprzystosowaniem. Chociaż ich żywiołem są sceny w klubach i festiwale, to często występowali w zakładach karnych, ośrodkach socjoterapii i wychowawczych. Wiosną 2018 roku powstał pomysł aby zacząć grać więcej koncertów w tego rodzaju miejscach. Aby to ułatwić i dostosować do każdych warunków zespół ograniczył instrumentarium do gitar akustycznych i tak powstał 'Projekt Pudło", w którego skład weszli dwaj gitarzyści zespołu THE ANALOGS.

Wystąpią: KAMIL ROSIAK i PAWEŁ CZEKAŁA z The Analogs

Kamil Rosiak- gitarzysta i wokalista- zanim zaczął grać i śpiewać w THE ANALOGS związany od wczesnej młodości z wieloma zespołami szczecińskiej sceny niezależnej. Autor muzyki.

Paweł Czekała- gitarzysta i założyciel zespołu THE ANALOGS. W przeszłości odsiedział kilkuletni wyrok, w tym w ZK Nowogard. Po wyjściu z więzienia zajął się sportem i został raz wicemistrzem a dwukrotnie mistrzem europy w brazylijskim jiu-jitsu. Autor tekstów piosenek i muzyki.

https://www.facebook.com/TheAnalogs/

https://www.facebook.com/projektpudlo

www.analogs.pl

www.oldschool.pl

www.projektpudlo.pl

Galeria PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)

img04

PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)

img04

PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie)

Sponsorzy

Patroni medialni

EN