Oficjalne Afterparty w 100czni

Oficjalne Afterparty w 100czni

Czym byłby Tattoo Konwent bez należycie przemelanżowanego afteru? Tym razem zapraszamy Was do klimatycznej 100czni, by na fali konwentowej atmosfery wraz z naszą załogą bawić się do białego rana!

Będzie się działo! Za muzycznymi sterami wyjątkowy skład:

Vinka Wydro Dinho [FR]
KinkyOutsider
SAYURI

Go hard or go home!

100cznia – 100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą. Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

Vinka Wydro Dinho - paryska producentka, certyfikowana DJKA i zjawiskowa modelka alternatywna. Jej muzyczny klimat to detroit techno, house, minimal i acid. Wpadające w ucho, uwodzicielskie sety artystki pobrzmiewały w renomowanych klubach i festiwalach na całym świecie. W tym roku spotkacie ją nie tylko na oficjalnym afterparty Gdańsk Tattoo Konwent, ale również w czasie samego wydarzenia, na którym wręczać będzie nagrody dla najlepszych tatuatorów i weźmie udział w Shibari Fashion Show.

https://www.instagram.com/vinka_wydro/
https://soundcloud.com/user-980176212-761127050


KinkyOutsider - kierownik zamieszania, ½ wydziaranej kadry zarządzającej Tattoo Konwent. Za deckami od 2009. Wyższy oficer vinylowej policji. W ostatnich latach grał na imprezach ze śmietanką światowej sceny: Psyk, Xhin, Kassem Mosse, Perc, Evigt Mörker, Somewhen, Matador, Max Cooper, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle oraz ze wszystkimi najmocniejszymi polskimi kolektywami. W ostatnim roku odbił jednak mocno od techno w stronę brzmień house / afro / ghetto.

https://soundcloud.com/kinkyoutsider

SAYURI - konwentowo-afterowa wyjadaczka. DJ-ka, organizatorka imprez i diggerka z zajawką na selekcję mocnych basowych brzmień, rapu i najszybszej elektroniki, jaką umiecie sobie wyobrazić. Od zawsze inspiracji dostarcza jej hip hop z rodzimego podwórka, a ostatnio szczególnie fascynuje ją footwork, nie tylko z chicagowskich ulic. Dziś, w wyniku rozszczepienia osobowości, można ją usłyszeć zarówno w mrocznej wersji breakcore / technoid / dnb, jak i  future bass / juke / trap / wave / hip hop / deep dubstep.

https://soundcloud.com/sayuri_music

❗Wstęp wolny dla wszystkich❗

Galeria Oficjalne Afterparty w 100czni

Poprzednia: PZG

Następna: HiTrash

Sponsorzy

Patroni medialni

EN