Moscow Death Brigade

Moscow Death Brigade

Moscow Death Brigade to kapela z Rosji serwująca unikatowy mix elektroniki, hardcore’u, punka i rapu, z którego aż wycieka uliczny klimat i undergroundowa kultura graffiti. Ich siłą jest sceniczna energia i agresywny, społeczny przekaz – absolutny sprzeciw wobec wojny, przejawów rasizmu i innych form dyskryminacji!

W ubiegłym roku zagrali 47 gigów, z czego 30 z nich zostało całkowicie wyprzedanych – wśród epickich występów znalazł się także koncert w sławnym, berlińskim SO36, na którym pojawiło się 850 osób. Ekipa MOSCOW DEATH BRIGADE chętnie angażuje się w sprawy społeczne. W 2018 zebrała 4000 euro na rzecz “Sisters” organizacji non profit pomagającej ofiarom seksualnej i domowej przemocy w Rosji.

W swojej karierze, mającej początki w 2008 roku zagrali 150 koncertów na niezliczonych festiwalach w Europie, wśród których wymienić można: Boomtown (Wielka Brytania), With Full Force (Niemcy), Zikenstock (Francja), Krach am Bach (Niemcy), Karlsoy Fest (Norwegia), Wilwarin (Niemcy), Resist to Exist (Niemcy) i wiele innych. W 2019 zaplanowali swoją obecność na Boomtown (Wielka Brytania), Xtreme (Francja), Mighty Sounds (Czechy), Rockam Berg (Niemcy) i Gdańsk Tattoo Konwent ;)

Ich ostatni album “Boltcutter” był w TOP 5 bestsellerowych albumów w Coretex Store (jednym z największych internetowych sklepów dla wydawnictw HC i Punk w Europie). Obok nich w zestawieniu znalazły się płyty legendarnych bandów takich jak Sick of It All, Terror, Madball i Slapshot. Teledyski MOSCOW DEATH BRIGADE mogą pochwalić się łącznie 8.5 milionami wyświetleń na Youtube.

Nie słyszałeś jeszcze o MOSCOW DEATH BRIGADE? Sprawdź ich na:

https://www.facebook.com/moscowdeathbrigade
https://www.instagram.com/yo_mdb_raps/
Video: “It’s Us” (2.5 million views) - https://youtu.be/F_qmZOZsiyk
“Brother & Sisterhood” (1.4 million views)- https://youtu.be/d4eqettF5qI

Galeria Moscow Death Brigade

img04

Moscow Death Brigade

img04

Moscow Death Brigade

img04

Moscow Death Brigade

img04

Moscow Death Brigade

Sponsorzy

Patroni medialni

EN