Dołącz do rodziny!

Dołącz do rodziny!

Misją Tattoo Konwent jest promowanie tatuażu jako sztuki, walka z negatywnymi stereotypami dotyczącymi osób wytatuowanych oraz wsparcie prężnie rozwijającej i rozrastającej się, polskiej branży tatuatorskiej. Wszystkie ubiegłoroczne edycje odbywały się pod hasłem „OLD’s cool”, wówczas  zależało nam na przybliżeniu tatuażu osobom starszym. Hasło nawiązywało również do odbywającej się w Poznaniu, jubileuszowej, dwudziestej już edycji wydarzenia.

Tym razem Tattoo Konwent chce skupić się na całych rodzinach, które coraz liczniej odwiedzają wydarzenie. Specjalnie dla nich przygotowano korzystne cenowo pakiety biletów (2+1 lub 2+2). Dodatkowo dzieci do 10. roku życia, pozostające pod opieką pełnoletniego uczestnika wydarzenia oraz seniorzy 60+ wezmą udział w wydarzeniu za darmo. Przygotowane zostaną także nowe atrakcje dla najmłodszych. Maluchy aktywnie i kreatywnie spędzą czas w bardziej niż dotychczas rozbudowanej strefie animacyjnej, a ich rodzice w tym czasie skorzystają z innych atrakcji. 

Dla rodziców i dzieci przygotowano także specjalny konkurs. Zgodnie z jego zasadami, rodzic może wygrać darmowy tatuaż pod warunkiem, że autorem projektu będzie jego dziecko do 10. roku życia. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Tegorocznym edycjom Tattoo Konwent i jego akcjom specjalnym będzie przyświecać hasło „Dołącz do rodziny”. Myśl przewodnia ma nie tylko służyć jako zaproszenie dla rodziców z dziećmi. Podkreśla także charakter wydarzenia, które z eventu skierowanego do hermetycznej grupy odbiorców, zmieniło się w otwarty festiwal lifestyle’owy. Tattoo Konwent łączy wszystkich, których zachwyca sztuka tatuażu – niezależnie od tego czy posiadają dużą ilość wzorów na ciele czy dopiero szukają odpowiedniego artysty, który wykona pierwszy wzór. 

Całą ideę przedstawiamy między innymi na naszych plakatach. Poznaliście już Kozabelę i Wrocisława. Przyszła kolej na następnego członka konwentowej rodzinki! Weź udział w KONKURSIE i pomóż nam nazwać bohaterkę kolejnego plakatu z serii!

2018-01-23 23:40:20

Sponsorzy

Patroni medialni