INKThat

INKThat

INKthat  to nowe przedsięwzięcie na scenie polskiego tatuażu. Ekipa Tattoo Konwent stała się w ostatnich miesiącach częścią przedsięwzięcia, które ma na celu dostarczenie w ciągu najbliższego roku uniwersalnej platformy łączącej całe studia oraz pojedyńczych tatuatorów ze swoimi odbiorcami. 

Jako artysta podzielisz się w niej swoimi projektami, pozwolisz się odnaleźć i umówić spotkanie. 

Jako poszukujący znajdziesz tutaj inspiracje do nowej dziary, specjalistów w wyszukanych stylach lub konkretne studio. W INKthat to artyści tworzą content, a użytkownicy go weryfikują za pomocą pozostawianych propsów.

Projekt znajduje się obecnie w wersji alpha. Oznacza to, że ciągle pracujemy i rozwijamy możliwości jakie będzie ze sobą niosła platforma INK that, zanim ujrzy wersję beta i zanim użytkownicy końcowi będą mogli z niej korzystać. Już niebawem jednak zapewnimy  artystom możliwość wrzucania swoich prac oraz otworzymy się na użytkowników przeglądających. 

Na najbliższy Gdańsk Tattoo Konwent przygotowaliśmy dla was interaktywną mapkę, która pozwoli wam łatwo odnaleźć się na miejscu, przeglądać pracę obecnych na wydarzeniu studiów i sortować .

INK that powstaje z myślą o studiach, tatuatorach i dziarających się! To wasze zdanie interesuje nas najbardziej! Tworzymy narzędzie, które w oparciu o wasze sugestie, pomoże szerzyć kulturę tatuażu w Polsce i na świecie. Podbijajcie do stoiska, rozmawiajcie z nami, zostawiajcie swój feedback i czekajcie na kolejne wieści od nas ;) 

http://www.facebook.com/INKthat.tattoo/

http://inkthat.tattoo

Galeria INKThat

Sponsorzy

Patroni medialni