Małach & Rufuz

Małach & Rufuz

MAŁACH / RUFUZ to dwóch chłopaków z Warszawy, którzy znają się ponad 14. lat. Chodząc do tej samej szkoły, odkryli, że mają wspólną pasję - rap. Zaczęli razem nagrywać. Wszystkie kawałki lądowały jednak w szufladzie. Po kilku latach tworzenia chłopaki wiedzieli, że nagrali dobry materiał i postanowili trafić z nim do szerszej publiczności, niżeli tylko grono swoich znajomych.

Po dobrze przyjętym debiucie RELACJA 2012, z którego pochodzi debiutancki singiel FAŁSZYWKA (ponad 6,5 mln wyświetleń), zostali zauważeni przez jedną z największych wytwórni hip-hopowych w Polsce - PROSTO. Tam też 2 lata później wydali płytę ORYGINAŁ (31.03.2014). Album doszedł do 9 miejsca na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce oraz zyskała status złotej płyty.  Nakręcili 4 teledyski, z których NIE DBAM wyświetlono na popularnym serwisie YouTube ponad 16 milionów razy. Pozostałe klipy przekroczyły łącznie ponad 15 milionów wyświetleń: Oryginał - ponad 3 miliony, One night in Paris - ponad 4 miliony, Po*ebało ich - ponad 7 milionów.

W następnym roku Małach wydał swój producencki krążek - TEMPO MIXTAPE, gdzie zaprosił między innymi takich wykonawców jak: Rufuz, Paluch, Polska Wersja czy Dixon37.

8. kwietnia 2016 światło dzienne ujrzała kolejna płyta chłopaków - AMBARA$, która dotarła do 3. miejsca na liście OLIS. Powstało 6 teledysków promujących tę płytę, które zostały wyświetlone ponad 10 milionów wyświetleń na YouTube: Ambara$ - ponad 1 milion, Butlipan - ponad 2,5 miliona, Korytarz - ponad 2,5 miliona, Zepsuty świat - ponad 1 milion.

W międzyczasie MAŁACH i RUFUZ pojawili się gościnnie u Polskiej Wersji w kawałku "Lepiej to zostaw", który został wyświetlony już ponad 13 milionów razy.

Obecnie duet promuje swój najnowszy, czwarty już album PROJEKT INDEPENDENT, który został wydany 21. kwietnia 2017. Płyta zadebiutowała na 3 miejscu listy OLIS. Małach jest również odpowiedzialny za produkcję całego albumu. Nakręcone zostały 4 klipy, które są spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony, tych starych, jak i nowych odbiorców. W serwisie YouTube zostały odtworzone już ponad 10 milionów razy: Do przewidzenia (gość. Polska Wersja) - ponad 5 milionów, Jestem Obcy - ponad 1 milion, Grunt (gość. KęKę) - ponad 3 miliony.

               MAŁACH / RUFUZ od początku 2017 roku zagrali ponad 20 koncertów, odwiedzając miasta w Polsce, ale także w Anglii, Szkocji czy Holandii. Niedługo powstaną kolejne teledyski, które na pewno pomogą w dodatkowej promocji płyty jak i przyszłych imprez.

Do przewidzenia - https://www.youtube.com/watch?v=rzFBOZdapd0

Nie dbam - https://www.youtube.com/watch?v=OYRy3x_bql8

Jestem obcy - https://www.youtube.com/watch?v=GLW0OacoNic

Grunt - https://www.youtube.com/watch?v=c4gd7_3ZUwE

Galeria Małach & Rufuz

img04

Małach & Rufuz

img04

Małach & Rufuz

img04

Małach & Rufuz

Sponsorzy

Patroni medialni